Yaklaşan Etkinlikler

There are no events to display

Hisar Okulları'nın Kimlik Sınır ve Olasılıklar sergisiyle açılan Kültür Merkezi, eğitimin bütün süreçlerinde görsel sanatlar eğitiminin yer almasının kaçınılmaz olduğunu ve bu eğitimin sonuçlarının toplumla paylaşılması gerektiğini öngörmektedir ve kuşkusuz yeni bir eğitim biçiminin örneğini vermektedir.

Beral Madra
Küratör ve Sanat Eleştirmeni

Hisar Okulları'nın yeni mekanı çok güzel. Beğenmemek mümkün değil. Bu mekanın öğrencilere ve İstanbul halkına ciddi katkıları olacağını düşünüyorum.

Leyla Umar
Gazeteci Yazar

Hisar Okulları'nın Kültür ve Spor Merkezi yatırımını çok iyi ve çok başarılı bir girişim olarak değerlendiriyorum. Mekan çok güzel ve çok hoş. Salonun akustiği çok iyi. Şık bir merkez olmuş. Böyle güzel bir merkezi İstanbul'a kazandırdıkları için herkesi yürekten tebrik ediyorum. Merkezin açılış konserini verdiğimiz için çok mutluyuz.

Saim Akçıl
Tekfen Filarmoni Orkestrası Şefi

Bugün Hisar Eğitim Vakfı rüştünü kanıtlamış durumda. Özellikle bu merkezde Türkiye'ye üst düzeyde destek sağladığı inancındayım. Burada okuyacak öğrencilerin bölesi güzel bir ortamda başarıya ulaşacaklarına inanıyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Prof. Dr. Kemal Alemdaroğlu
İstanbul Üniversitesi Eski Rektörü

İnanılmaz bir yatırım, üniversitelerde bile böyle bir merkez görmedim.

Prof. Dr. Erhan Erkut
Özyeğin Üniversitesi Rektörü

Bu büyüleyici Kültür Merkezinizi candan kutlarım.

İdil Biret
Piyanist